KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12308097
nr 1230 8097
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
Etsning, Staffan Snidare, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 132/175. Motivet: 9x6 cm
Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:47:09
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare